Apie Mane

Sveiki! Mano vardas – Puikybė. Tiesa, šis vardas nepriklauso man vienam, maža to, aš jį dažnai keičiu – priklausomai nuo nuotaikos. Kartais galite mane sutikti nešiojantį Gobšumo apdarus, kartais vadinuosi Gašlumu, o jei padėtis to reikalauja, galiu pabūti ir Rūstumu, Pavydu, Rajumu ar Tingumu.

Mano pavardė, kaip ir vardas, taip pat varijuoja: rytais mane galite šaukti Nuolankumo vardu, per pusryčius esu Dosnumas, o likusią dienos dalį žongliruoju Skaistumo, Romumo, Meilingumo, Saikingumo ir Uolumo kaukėmis.

Jei šiek tiek surimtėtume, prasitarčiau, jog tikrasis mano vardas – Maksas. Didžiąją laiko dalį gyvenu paprastą, tradicinėmis verybėmis paremtą gyvenimą. Mokausi Vilniaus Universitete, rašau disertaciją gauti daktaro laipsniui ekonomikos srityje. Dirbu finansų analitiku. Jaučiu priešinimąsi ir nenorą dalintis tolimesnėmis biografijos detalėmis. Šis blog’as – ne apie tai.

Šis blogas – apie kitą mano asmenybės dalį. Apie tą, kuriai kartais “nurauna“ stoga ir to pasekoje, pradedu domėtis kad ir septyniomis didžiosiomis ydomis / dorybėmis, ieškoti Išsilaisvinimo gnostikų raštuose arba siekti Nirvanos Tauriojo Aštuonialypio Kelio pagalbą.

Budizme kalbama apie stebuklingą skaičiaus 108 galią. Aš tikiu, kad yra 108 keliai į laimę ir per Gyvenimą reikia atlikti 108 esminius darbus. Kokius? Skaitykite šį blogą – tuomet ir sužinosite. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s